کود برای چی؟!

پیشنهادات گلباغ فیروزه به شما
ملزومات گلخانه ای فیروزه
  • ملزومات گلخانه ای فیروزه
  • گیاهان آپارتمانی

اینستاگرام فیروزه

مجله گلباغ فیروزه

گلفروشی آنلاین گلباغ فیروزه

این روزا گل و گیاه های آپارتمانی تنها بهانه‌ای است برای یادآوری لبخند، عشق مهربانی و ...
هدف گلفروشی آنلاین گلباغ فیروزه با افتخار اینه که با ارائه زیباترین گل و گیاه های مختلف لبخند را به خانه شما بیاره. باشد تا همه هموطنان عزیزمون بهانه‌ای برای لبخند داشته باشند.

گل و گیاه هدیه‌ای همه پسند

گل و یا گلدان های آپارتمانی خوبیش اینه که همه پسند هستند. همه گل و گیاه را دوست دارن. حتی اگه مسئله حساسیت هم وجود داشته باشه باز هم آنقدر تنوع زیادی داره که حل میشه. اما به عنوان مثال ممکن است کسی دستبند و یا سلیقه شما رو توی انتخاب لباس دوست نداشته باشه. ولی گل هدیه ای است که کسی دست رد بهش نمیزنه.

این را نیز توجه داشته باشید که باید به نگهداری گیاهان آپارتمانی نیز تسلط داشته باشید.

علاوه بر همه اینا تازه صرفه اقتصادی هم داره. شما هزینه‌ای که برای خرید یک هدیه ساده باید پرداخت کنید، قابل مقایسه نیست با خرید سانسوریا یا یک شاخه گل خوشگل. باز هم علاوه بر این، اصلا گل نماد عشق است. توی یک قرار عاشقانه، چی بهتر از گل میتونه باشه؟!

ثبت سفارشات از سرار کشور

ما توی گل فروشی آنلاین فیروزه همواره در تلاش هستیم که تمام سفارشات را از سرار کشور در کوتاهترین زمان ممکن به دست شما برسانیم. مهم نیست که کجای ایران سکونت دارید، چه تهران باشید چه بندرعباس، گل زیبای شما تضمین شده کاملا صحیح و سالم بدست‌تون میرسه.
علاوه بر همه اینا تازه صرفه اقتصادی هم داره. شما هزینه‌ای که برای خرید یک هدیه ساده باید پرداخت کنید، قابل مقایسه نیست با خرید یک شاخه گل یا یک گلدون سانسوریا خوشگل. باز هم علاوه بر این، اصلا گل نماد عشق است. توی یک قرار عاشقانه، چی بهتر از گل میتونه باشه؟!

ما از پایتخت گل و گیاه ایران هستیم

گل و گیاه محلات که اصلا کاملا معروفه و شناخته شده.
با افتخار از مهد گل، پایتخت زیبایی طبیعت ایران با شماییم تا زیبایی ناب را به خانه هایتان بیاوریم. گلباغ فیروزه مجموعه‌ای است از شهرستان محلات که به هلند ایران معروف است. خوشحال میشیم گل برگی از این زیبایی بی نظیر را مهمان ما باشید.

کود و ملزومات گل و گیاه

توی این گلباغِ دلنشین ما، همه چیز پیدا میشه. علاوه بر تنوع بالای گل و گیاه های آپارتمانی مختلف، ملزومات و خاک و کود های لازم هم برای محافظت بیشتر از گلدان عزیز شما هم فراهم کرده ایم.